Her bütçeye uygun karavan ve tiny house bu fuarda

26 Nisan 2024 Saat: 08:15
Her bütçeye uygun karavan ve tiny house bu fuarda
Alternatif tatil seçeneklerini değerlendirmek isteyen, şehir yaşamının stresli ortam ve kalabalığından uzaklaşmayı arzulayanların dört gözle beklediği 6. CNR Camp & Caravan, Tiny House İstanbul Fuarı, 24 Nisan’da başladı

Yenikapı-Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen ve aralarında Shantigo, AND Outdoor, Lotus Tiny House, SYA Mobil ve Swan Karavan gibi sektörünün lider firmalarını 100'ün üzerindeki markasıyla ağırlayan fuar, 28 Nisan saat 18.00'e kadar kadar ziyaretçilere açık olacak.

Her bütçeye uygun karavan, tiny house ve kamp ekipmanlarının sergilendiği fuarda 250 bin TL’den 8 milyon TL’ye kadar karavan, 750 bin TL’den 3.6 milyon TL’ye kadar Tiny House'lar bulunuyor.

Ev konforu ve lüksünü aratmayan Tiny House’lar ilgi çekti

Deprem endişesi, uzaktan çalışma imkanı, artan konut ve kira fiyatları nedeniyle talebin hızla arttığı Tiny House'lar fuarın ilk gününde ziyaretçilerin en çok incelediği ürünlerin başında geldi. Ev konforunu ve lüksünü aratmayan jakuzili, alttan ısıtmalı Tiny House'lar, trafik yönetmeliği doğrultusunda ruhsatlı ve karavan hüviyetinde. 40 metre kare alan içerisinde mutfak, banyo, yatak odası ve balkonları bulunabilen Tiny House'lar her türlü hava şartlarına uygun şekilde üretiliyor.

Bilgi için

Özgür Sallancı 05375451775

 

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız