Kuruluş Osman ekibi trafik kazası geçirdi

23 Mart 2020 Saat: 19:41
Kuruluş Osman ekibi trafik kazası geçirdi
Reyting rekorları kıran Kuruluş Osman dizisinden hayranlarını korkutan bir açıklama geldi. Dizinin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, ekibin trafik kazası geçirdiği belirtildi.

ATV ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilen Kuruluş Osman dizisinin ekibinden korkutan bir haber geldi. Dizi setinde çalışan ekibin, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde kaza geçirdiği öğrenildi.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı diziler bir bir setlerini iptal etmeye başladı. Son olarak bunlara Kuruluş Osman ekibi de dahil oldu. Dizi ekibi son çekim sonrası paydos yapıp dağılırken, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde trafik kazası geçirdi.

Sağlık durumları nasıl?

Ekip, kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, kazada bazı çalışanların şok olduğu öğrenildi. Olay sonrası bir bilgilendirme metni yayınlandı. O bilgilendirmede şu ifadeler yer aldı:

Kuruluş Osman ekibinden sağlık çalışanlarına destek

Öte yandan ekip, geçen günlerde canla başla koronavirüs ile mücadele eden sağlık çalışanlarına dualarını kısa bir şekilde videoya çevirdi.

Yeni bölümde neler olacak?

Osman Bey Balgay'ı tuzağa düşürmek için Yannis'le anlaşır. Ancak Yannis ihanet eder. Bu sırada abisi Gündüz'ün Balgay'ın elinde olduğunu öğrenen Osman Bey, Balgay'ın otağını basar. Adamlarını öldürdüğü sırada amcası Dündar Bey, gelir. Ancak Dündar alpleriyle beraber Osman Bey'e saldırır. Bu sırada Batur kaçar. Ancak Batur, Alişar Bbey'in eline düşer. Alişar Bey Batur'u öldürür. Batur'un ölmüş halde Kayı obasına girer. Herkes Osman'ın öldürdüğünü düşünür. Osman Bey ise Bbalgay'ı tuzağına düşürür.

YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız