KÜLTÜR/SANAT

BAMBAŞKA BİR CAZ KONSEPTİ LIFEPARK’TA

Türkiye'nin en yenilikçi etkinliklerinden biri olan ve piknik atmosferinde geçen “Ormanda Caz & Piknik”, her pazar günü caz müziğinin en seçkin isimleriyle Lifepark Cam Bahçe'de müzikseverleri ağırlıyor. Bu eşsiz etkinlik, piknik keyfi ve caz müziğin

17 Kasım 2023 Saat: 11:49
BAMBAŞKA BİR CAZ KONSEPTİ LIFEPARK’TA
BAMBAŞKA BİR CAZ KONSEPTİ LIFEPARK’TA

Piknik ve caz müziğini bir araya getirerek Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren “Ormanda Caz & Piknik Etkinliği”, Lifepark’ın kapalı camekan alanı Cam Bahçe’de müzikseverler için harika bir pazar günü vadediyor. İlk olarak 12 Kasım Pazar günü Elif Çağlar ve Leyanner Chibas Duporte'nin unutulmaz performanslarıyla başlayan bu caz serüveni seçkin isimlerle devam ediyor.

Katılımcılar, 19 Kasım'da saat 14.00’de Serra Erkoç ve saat 16.00’da Fatih Erkoç Jazz Project'un eşsiz performanslarıyla cazın ritmine kapılacak, 26 Kasım'da saat 14.00’de Kerem Görsev Trio ve saat 16.00’da Erdem Özkan Quartet'in muhteşem sahne performanslarına tanık olacak. Etkinliğin kapanışını ise 3 Aralık’ta saat 14.00’de Ima Maya ve saat 16.00’da Alp Ersönmez “Cereyanlı” büyüleyici performanslarıyla yapacak.

Katılımcılar, etkinlik boyunca 12.00 – 18.00 saatleri arasında yeşillikler içinde, açık havada veya Cam Bahçe'nin şık ve konforlu ortamında, seçkin caz müzisyenlerinin performanslarını dinlerken etkinlik sırasında lezzetli yiyecek ve içecekleri de deneyimleyebilecek. 12 yaş altı çocukların da ücretsiz katılacağı bu özel gün, katılımcılara stresli şehir hayatından bir mola verme ve müziğin rahatlatıcı etkisiyle doğanın içinde kaybolma fırsatı sunuyor. Ayrıca katılımcılar etkinliğe piknik sandalyelerini ve dilerlerse de yemek sepetlerini yanında getirebilecek.

Cazın zarif notaları ve doğanın sakinleştirici etkisiyle hafızalarda kalıcı bir iz bırakmaya hazırlanan “Ormanda Caz & Piknik Etkinliği”ne katılmak için passo.com.tr üzerinden biletinizi hemen alabilir ve bu eşsiz deneyimin bir parçası olabilirsiniz. Müzik ve doğanın birleştiği bu etkinlik, pazar günlerinize yeni bir soluk getirecek!

Etkinlik Programı

19 Kasım Pazar / Kapı Açılışı Saat: 12.00

  • Serra Erkoç / Saat: 14.00
  • Fatih Erkoç Jazz Project / Saat: 16.00

26 Kasım Pazar / Kapı Açılışı Saat: 12.00

  • Kerem Görsev Trio / Saat: 14.00
  • Erdem Özkan Quartet / Saat: 16.00

3 Aralık Pazar / Kapı Açılışı Saat: 12.00

  • Ima Maya / Saat: 14.00
  • Alp Ersönmez “Cereyanlı” / Saat: 16.00

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Bidünya Haber | Dünya ve Türkiye Gündemine uzak kalmayın. Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑