YAŞAM

Biletinial “Cuma Sahnesi” kampanyası ile bir rekora imza attı

Biletinial’ın “Şahane Kasım” indirim günleri kapsamında 25 Kasım Cuma günü gerçekleştirdiği “Biletinial Cuma Sahnesi” kampanyası bir rekora imza attı. Saat 15:00’de Türkiye genelinde başlayan kampanya kapsamında 16 dakika içerisinde 10 bin hediye bil

27 Kasım 2022 Saat: 12:54
Biletinial “Cuma Sahnesi” kampanyası ile bir rekora imza attı
Biletinial “Cuma Sahnesi” kampanyası ile bir rekora imza attı

Türkiye’nin teknoloji odaklı kültür, sanat, spor ve eğlence platformu Biletinial’ın 25 Kasım’da gerçekleşen “Biletinial ile Cuma Sahnesi” kampanyasında rekor kırıldı. Türkiye’nin farklı salonlarında sahnelenen klasiklerden stand up komediye, dramdan tek kişilik oyuna, müzikallerden çocuk oyununa yüzlerce tiyatro oyununu tiyatro severlerle buluşturan kampanyada 10 bin hediye bilet yalnızca 16 dakika içinde tükendi. Tiyatro sanatını herkes için erişilebilir kılmayı amaçlayan kampanyada kullanıcılar ceplerinden bir kuruş dahi ödemeden tiyatro biletlerine kavuşurken, kampanya kendi sektöründe önemli bir başarıya imza attı.

Aynı anda on binlerce kişi bağlandı,

www.biletinial.com  performansından bir şey kaybetmedi

“Biletinial Cuma Sahnesi” kapsamında tiyatro severlerin yüzünü güldürmenin tüm yoğunluğa değdiğini belirten Biletinial Pazarlama Direktörü Leyla Ünal, 10 bin hediye biletin sahiplerini bulmasının sadece 16 dakika sürdüğünü ve böyle bir yükü bir sitenin performansını kaybetmeden karşılamasının çok büyük bir başarı olduğu noktasının altını çizdi. 10 bin hediye bilet verme kararını arkasındaki en büyük motivasyonun tiyatroyu herkes için erişilebilir kılmak olduğunu belirten Ünal, “Bize bu kampanyada destek veren tiyatrolarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Böylece tiyatroyu, herkes için erişebilir kılmanın yanı sıra, çok büyük kampanyaya imza attık.” dedi.

Ünal kampanyanın bu başarıyı elde etmesinde, Biletinial web sitesinin gösterdiği performansın önemli bir paya sahip olduğunu noktasına da dikkat çekerek; “Kısa sürede sisteme on binlerce kişi siteye giriş yaptı. Kampanyanın gördüğü ilgi kadar, sitenin kısa sürede bu yoğunluktaki bir kitleye aynı anda servis vererek performansını koruması bizim için en önemli unsurdu. Bunu sağlayan da Biletinial’ın sadece online biletleme platformu değil, aynı zamanda arkasında çok ciddi bir yazılım ekibinden oluşan Ar-Ge departmanına sahip olmasıydı. Bu ekip bizim büyük çaplı organizasyonlara ev sahipliği yapmamızda kilit rol üstleniyor. Dün kampanyamızı sonlandırdığımızda aldığımız teşekkür maillerinde ‘Şimdi 20 bin hediye bilet bekliyoruz’ yorumlarını görmek bizi 2023 yılı için motive etti.”

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Bidünya Haber | Dünya ve Türkiye Gündemine uzak kalmayın. Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑