Apart

GÜNCEL

Ecrin'in cansız bedenine ulaşıldı

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde evinin önünde oyun oynarken 7 Mayıs'ta kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ın cansız bedenine ulaşıldı. Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, küçük kızın cansız bedeninin evlerinin uzağındaki ormanlık alanda b

27 Mayıs 2019 Saat: 20:45
Ecrinin cansız bedenine ulaşıldı
Ecrin'in cansız bedenine ulaşıldı

Ecrin bebekle ilgili korkunç şüphe! Köyün çevresinde nereye gömülmüş olabilir? Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinden Gökhan Bey, Ecrin'in kaybolduğu köyde incelemelerde bulunuyor. 22 gündür kayıp olan Ecrin Kurnaz'ın üvey amcası Özkan Kurnaz, tek başına evden çıkmasının cahillik olduğunu itiraf etti, Ecrin'i aramaya çıktıktan sonra eve dönmem bir saati aldı diyen Özkan'ın güvenilirliği tartışılıyor

Hatice Kurnaz ve oğlu Özkan Kurnaz, köyde daha önce şeytanların insan suretiyle göründüğünü Ecrin'in de aynı şekilde kaçırıldığını anlatmaları hem stüdyoda hem de izleyenler tarafından tepkiyle karşılandı. Aile içerisinde herkesin böyle halisinasyonlar gördüğü ortaya çıktı.

Müge Anlı bu gelişmelerden sonra; "madem şeytan aldı getirdi biz de jandarma da bu kadar aramasaydık, boşuna mı uğraştık" diyerek tepkilerini dile getirdi.

1.5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'dan 22 gündür haber yok; üvey amca Özkan Kurnaz ve babaanne Hacer Kurnaz "Ecrin'i görünmeyen varlıklar götürmüş olabilir!" diyerek akla mantığa aykırı ifadelerini sürdürdü. Özkan Kurnaz, abisi Deniz Kurnaz ile canlı yayında tartışarak, "senin kim olduğunu ortaya çıkarıyorum çok az kaldı." dedi.

Özkan Kurnaz; "ben bu işten kurtulmak için elimden geleni yaptım daha da yapacağım ben stüdyodan gidince Deniz Kurnaz daha rahat yalan söylemeye başladı."Üvey amca Özkan Kurnaz'ın ahırda Ecrin'in fotoğrafını çektiği ortaya çıktı. 19 gündür kayıp olan Ecrin Kurnaz'ın ahırda çekilmiş fotoğrafı stüdyodakileri gerdi. Müge Anlı, ağzında sigara ile fotoğrafı olan Ecrin'in fotoğrafını Özkan'ın çektiğini öğrenince çok sinirlendi, Özkan ise şaka maksatlı fotoğrafı çektiğini ifade etti.Özkan Kurnaz, abisi Deniz Kurnaz hakkında bir iddia ortaya attı. Müge Hanım size ses kaydı dinleteceğim, diyen Özkan; "Benim aldığım bilgilere göre bunların evlerine silahlı adamlar gelmiş, Deniz'in sadece bir kişiye değil 2-3 farklı kişiye 30 bin-40 bin TL borcu varmış." diyerek herkesi şok etti!Müge Anlı ile Tatlı Sert programının muhabiri Gökhan Bey'in edindiği bilgiye göre Deniz Kurnazdaha önce silah kaçakçılığı operasyonundan gözaltına da alınmış!

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Bidünya Haber | Dünya ve Türkiye Gündemine uzak kalmayın. Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑