GÜNCEL

En doğal haliyle mistik bir cazibe

Nefes aldıran dış mekânlar için benzersiz tasarımlara imza atan L’unica, dünyaca ünlü mobilya markası Muundo koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor. Bunlardan biri olan Maana, Fas’ın sıcak iklimine gönderme yapan renk tonlarını güçlü bir armoniye dönü

25 Mart 2024 Saat: 12:49
En doğal haliyle mistik bir cazibe
En doğal haliyle mistik bir cazibe

Tasarımcılar Cas Moor ve Stefano Prevosti’nin yaratıcı zihnini temsil eden Muundo’nun Maana koleksiyonu, yabani mantarların zarif kıvrımlarını çarpıcı bir bakış açısıyla yansıtıyor. Bu zarif ve oval hatlar tasarımın ana eksenini oluştururken sofistike detaylar her mekânın derinlik algısını güçlendiriyor. Sanatsal ve işlevsel tasarımıyla çekici bir görsellik yakalayan Maana koleksiyonu; organik dizayn dili ile Fas’ın mistik havasına güçlü bir gönderme yapıyor. Tasarımın özgür formu dünyevi unsurların dingin güzelliğini yansıtırken tüm açık hava buluşmalarının merkezi olmayı başarıyor. Doğanın yumuşak kıvrımlarını büyüleyici bir formda somutlaştıran Maana koleksiyonu, açık havada özel ve unutulmaz anların yaşanacağı ilham verici bir ortam sunuyor.

Muundo’nun Maana koleksiyonuna L’unica’nın Türkiye genelinde yer alan 20 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ulaşmak mümkün.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Bidünya Haber | Dünya ve Türkiye Gündemine uzak kalmayın. Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑