YAŞAM

GüzelikUzmanlarına PhiAcademy'den Sertifika Programı

Güzellikve makyaj uygulamalarında dünya çapında kabul görenPhiAcademy'nin Grand Master'ı Sinan Yılmaz, sektördeki songelişmeleri içeren yeni bir sertifika programına daha imza attı.

27 Kasım 2022 Saat: 12:43
GüzelikUzmanlarına PhiAcademyden Sertifika Programı
GüzelikUzmanlarına PhiAcademy'den Sertifika Programı

İstanbul Çırağan PalaceKempinski’de düzenlenen ve PhiAcademy Kurucusu Branko Babic’inde katıldığı PhiAcademy Gala Meeting'te Türkiye'nin farklıkentlerinden güzellik uzmanları bir araya gelirken; katılımcılaraPhiAcademy programı kapsamında sertifikalarıverildi.

Programakatılanlar arasında yer alan La Liva Beauty StudioKurucusu Nazife Selçuk, “Sektördeki yenilikleri takip etmek veaynı akademiden eğitim alan tüm uzmanlarla iletişimde olmak adınabiz de programı takip ettik. SinanYılmaz ev sahipliğinde güzelliksektöründeki sertifika programıyla birlikte müşterilerimize sontrendleri uygulama imkanına da kavuştuk. Dünyanın en büyüğüolan ve tüm ülkelerde kabul gören PhiAcademy'ninKurucusu ile tanışma fırsatı bulduğum için de çok mutluyum”diye konuştu.

A'DANZ'YE GÜZELLİK

La Liva BeautyStudio'da yenilikçi ve teknolojik bir bakış açısıyla hizmetverdiklerine dikkat çeken Nazife Selçuk, şunları söyledi:“İnsanların güzellik adına her şeyi bulabilecekleri bir mekanıİzmir'e kazandırdık. Şu anda diyetisyen ve zayıflama birimi,Body Mac Slim cihazı ile bölgesel incelme, manikür, pedikür, ciltve saç bakımı, akne leke onarımları, lazer ve buz başlıklıepilasyon, kalıcı makyaj, kaş tasarımı gibi farklı alanlardahizmetlerimiz var. Alanında kabul gören dünyaca ünlü markalarınmalzemelerini kullanıyoruz. Güzellik sektöründe en az deneyimkadar malzeme kalitesi de sonucu çok etkiliyor. Sadece İzmir değil,Ege’den çok sayıda müşterimiz La Liva kalitesini yaşamak içinbize konuk oluyor. Çevre yolunun hemen yanında olmamız bize ulaşımolarak da önemli bir avantaj sağlıyor. La Liva BeautyStudio Instagram adresimiz üzerinden de müşterilerimiz vetakipçilerimizle sürekli iletişim halindeyiz”

 

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Bidünya Haber | Dünya ve Türkiye Gündemine uzak kalmayın. Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑