SİYASET

Kılıçdaroğlu'nun sözleri güldürdü: CHP'ye oy vermek uygarlığa oy vermektir

Dalaman'da miting gerçekleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisine oy vermenin uygarlığa oy vermek olduğunu savunarak güldürdü.

10 Mart 2019 Saat: 10:53
Kılıçdaroğlunun sözleri güldürdü: CHPye oy vermek uygarlığa oy vermektir
Kılıçdaroğlu'nun sözleri güldürdü: CHP'ye oy vermek uygarlığa oy vermektir

Türkiye'yi ileriye taşıyacak her projeye "hayır" diyen CHP, geçtiğimiz günlerde de Türkiye'nin uzay sanayisinde faaliyet göstermek için kurduğu, Uzay Ajansı'nın iptali için Anayasa Mahkemesi'ne başvurmuştu.

"CHP'ye oy vermek uygarlığa oy vermektir"

Her projeye karşı olan CHP'nin Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "CHP'ye oy vermek uygarlığa oy vermektir. Hiçbir çocuğun yatağa aç girmediği bir inanca, bir kültüre oy vermek demektir. Beraber gideceğiz sandığa. Altı okun altına mührümüzü basacağız. Diyeceğiz ki, 'Bu ülkenin geleceğinin en büyük güvencesi CHP'dir. CHP hiç kimseyi ötekileştirmez. CHP herkesin inancına saygı gösterir. CHP kırsalda yaşayan ile kentte yaşayanın beraber huzur içinde yaşamasını ister.'

"Sandığa giderken CHP'ye oy verin"

CHP inşallah iktidar olduğunda, Göcek Tüneli'nden geçerken para ödemeyeceksiniz. Muğla'da Büyükşehir'de, Dalaman'da bizde belediye başkanlarımız daha güzel şeyler yapacaklar. Muğla, Türkiye coğrafyasının en kilit yerlerinden biri. Kentin olağanüstü güzel coğrafyası ve insanı bulunuyor. 31 Mart'ta sandığa giderken CHP'ye oy verin." dedi.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Bidünya Haber | Dünya ve Türkiye Gündemine uzak kalmayın. Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑