KÜLTÜR/SANAT

LOV Sanat Günleri Ünlü İsimleri Bir Araya Getirdi

LOV Faralya, sanata olan bağlılığını "Lov Sanat Günleri" ile ortaya koyuyor. Geçtiğimiz ay düzenlenen Lov Caz’dan sonra şimdi de ünlü ressam Hikmet Çetinkaya sanat günlerinin konuğu oldu. Etkinliğe Pınar Hotiç, Şebnem Burcuoğlu, Balçiçek İlter, Özgür

10 Temmuz 2024 Saat: 09:32
LOV Sanat Günleri Ünlü İsimleri Bir Araya Getirdi
LOV Sanat Günleri Ünlü İsimleri Bir Araya Getirdi

LOV Faralya sadece bir tatil destinasyonu değil, aynı zamanda sanatın ve kültürün buluşma noktası olarak etkinliklerini sürdürüyor. Bu ayın konuğu ise ünlü ressam Hikmet Çetinkaya oldu. Doğadan aldığı ilhamı tuvallerine yansıtarak izleyicilerine doğanın ve yaşamın iç yüzünü gösteren Çetinkaya, en seçkin eserlerini Lov Sanat Günleri’nde bir araya getirdi.

Lov Sanat Günleri'ne Pınar – Serdar Hotiç, Şebnem Burcuoğlu, Balçiçek İlter, Özgür Özberk gibi ünlü isimler katıldı. Etkinlik, sanatseverler için unutulmaz bir deneyim sunarken, ünlü isimler Hikmet Çetinkaya’nın önderliğinde resim workshop’una katıldı.

Workshop’un ardından Lov Faralya'nın büyüleyici atmosferinde düzenlenen gala yemeği, katılımcıları bir araya getirdi. Sanatın ve doğanın iç içe geçtiği bu özel gecede, sanatseverler ve ünlü isimler, birbirleriyle fikir alışverişinde bulunup sanatın büyüsüne kapılarak unutulmaz anlar yaşadılar.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Bidünya Haber | Dünya ve Türkiye Gündemine uzak kalmayın. Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑