GÜNCEL

TALATPAŞA LABORATUVARLAR GRUBU ALSANCAK ŞUBESİYLE HİZMET ÇITASINI YÜKSELTTİ

Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu'nun, Ziya Gökalp Bulvarı üzerindeki yeni lokasyonunda hizmet verecek Alsancak şubesinin açılışı tıp camiasını bir araya getirdi.

17 Mart 2023 Saat: 11:13
TALATPAŞA LABORATUVARLAR GRUBU ALSANCAK ŞUBESİYLE HİZMET ÇITASINI YÜKSELTTİ
TALATPAŞA LABORATUVARLAR GRUBU ALSANCAK ŞUBESİYLE HİZMET ÇITASINI YÜKSELTTİ

İzmir’de sağlık alanında önemli bir yatırıma daha imza attıklarını belirtenYönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Serdar Seven, hastalara üst seviyede konfor sağlayacakları yeni yatırımla, ulusal arenada fark yaratacak bir tesisi hizmete açtıklarını söyledi.

Yeni lokasyonunda hizmet verecek Alsancak şubesinin açılışına, Talatpaşa LaboratuvarlarGrubu hekim, yönetici ve çalışanlarının yanı sıra; TurgutluKaymakamı Selami Kapankaya, ünlü ses sanatçısı Yılmaz Morgül ve çok sayıda hekim katıldı. Açılış kurdelesi, tüm konukların katılımı ve alkışları eşliğinde kesildi.

STANDARTLARI YÜKSELTTİK

500 metrekarelik yeni şubede hasta memnuniyetini ön planda tutmak için tüm detayları yaşama geçirdiklerini kaydeden Uzm. Dr. Serdar Seven, “Bu yeni şubemizle birlikte kalite standartlarımızı ve hizmet çıtamızı yükselttik. Laboratuvar içinde birçok tetkiki en doğru şekilde çalışmak temel prensibimiz. Hasta ve hasta yakınlarının adeta bir ev ortamında, en rahat ve huzurlu olacakları şekilde, stres altında kalmadan testlerini yaptırabilecekleri ortamlar oluşturmak istedik. Alsancak'ta farklı bir deneyim yaratacağımızı düşünüyoruz. Şubenin alt katında teknik çalışmaların yapıldığı geniş ve modern cihazlarla donatılmış laboratuvar bölümümüz yer alıyor” diye konuştu.

ALSANCAK'A MODERN VEYÜKSEK KONFORLU BİR MERKEZ

Yıllardır İzmir’de kaliteyi ön planda tutan bir anlayışla, insan kaynağı ve teknolojiye yatırım yaptıklarını dile getiren Seven, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu şubemizde toplam 14 personel görev yapacak. Alsancak şubemiz Talatpaşa Laboratuvarlar Grubunun yeni merkezi olacak. Burada 1000’in üzerinde test sonuçlandırabiliyoruz. Karşıyaka’da bunun daha lüks ve geniş bir benzerini açmak için çalışmalarımızı son aşamaya getirdik. 2024 yılı içinde Karşıyaka şubesini de yeni yerinde faaliyete açacağız. Böylece İzmir’de iki ana merkez ve şubelerle birlikte hizmet ağımızı daha da geliştirmiş olacağız. Alsancak şubemizle birlikte toplam çalışan sayımız60 oldu. Karşıyaka ile bu sayı 75 – 80’e ulaşacak. Alsancak ve Karşıyaka şubelerimiz birbirlerini teknik anlamda destekleyecekler. İki şubeye toplam 30 milyon TL'lik bir yatırım yapmış olacağız”

Alsancak’ın İzmir'in kalbi olduğunu ve pek çok hekimin burada hasta kabul ettiğini sözlerine ekleyen Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Serdar Seven,“Alsancak’taki üst düzey hizmet beklentisini bu merkezde karşılamış olduk. ISO 9001 belgemiz ile akrediteyiz. Daha ileri akreditasyonlara da ulaşmaya çalışıyoruz. Testlerimiz bağımsız firmalar tarafından denetleniyor. Hem iç hem de dış kalite kontrolü denetimleriyle kendimizi sürekli en optimum şekilde tutmaya çalışıyoruz” ifadesini kullandı.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Bidünya Haber | Dünya ve Türkiye Gündemine uzak kalmayın. Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑