KÜLTÜR/SANAT

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci okurlarıyla D&R’da buluştu

Türkiye’nin en büyük kültür, sanat ve eğlence platformu D&R, Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci’yi İstinyepark’ta okurlarıyla bir araya getirdi. D&R’ın ev sahipliğinde gerçekleşen söyleşi ve imza gününde Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, son çıkan ki

15 Kasım 2022 Saat: 13:06
Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci okurlarıyla D&R’da buluştu
Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci okurlarıyla D&R’da buluştu

İmza günlerinde sevilen yazarları okurlarıyla bir araya getiren D&R; son günlerde danışanlarının farklı sorunlarını paylaşımıyla dikkat çeken Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci’yi ağırladı. D&R İstinyepark’ta kitapseverler ile bir araya gelen Ezmeci Ezmeci’ “Vazgeçilmez Olmanın Sırrı’’ isimli yeni kitabının imza gününde takipçileriyle  buluştu.

Ezmeci’nin Destek Yayınları tarafından yayımlanan kitabında, “Vazgeçilmez Olmanın Sırrı”nı bağlanmadan şemalara, zihin ve beden bütünleşmesinden aura yükseltmeye kadar vazgeçilmez olmanın ve fark yaratmanın sırlarını anlatıyor. Başarıdan berekete, cinsel çekimden dişil güce kadar yaşamınızda ihtiyacınız olan her alana uygulayabileceğiniz pratiklerle dolu afrodizyakyağlar, kristaller, bitkiler ve özel metotlarla hem bedeninizin hem de yaşamalanlarınızın enerjisini nasıl destekleyeceğinizi gösteriyor.

YORUMLAR Üye Girişi

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Bidünya Haber | Dünya ve Türkiye Gündemine uzak kalmayın. Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑